Stage (open sollicitatie) – Schiedamhttps://rhmarine.com/stage-open-sollicitatie-schiedam/Test Engineer Scheepsbruggen – Schiedamhttps://rhmarine.com/test-engineer-scheepsbruggen-schiedam/Engineer Electrical Power Systems – Schiedamhttps://rhmarine.com/engineer-electrical-power-systems-schiedam/Productie Coördinator / Werkvoorbereider – Schiedamhttps://rhmarine.com/productie-coordinator-werkvoorbereider-schiedam/PLC Software Engineer Service marineschepen – Schiedamhttps://rhmarine.com/plc-software-engineer-service-marineschepen-schiedam/Engineer Verlichting Domotica Superjachten – Vlissingenhttps://rhmarine.com/engineer-verlichting-domotica-superjachten-vlissingen/(sr.) Project Planner Primavera – Schiedamhttps://rhmarine.com/sr-project-planner-primavera-schiedam/Engineer Systeemintegratie Marineschepen – Schiedamhttps://rhmarine.com/engineer-systeemintegratie-marineschepen-schiedam/Meewerkend Voorman Elektrotechniek Jachten – Aalsmeerhttps://rhmarine.com/meewerkend-voorman-elektrotechniek-jachten-aalsmeer/Meewerkend Voorman Elektrotechniek Jachten – Alblasserdamhttps://rhmarine.com/meewerkend-voorman-elektrotechniek-jachten-alblasserdam/