Stage (open sollicitatie) – Schiedamhttps://rhmarine.com/stage-open-sollicitatie-schiedam/Test Engineer Scheepsbruggen – Schiedamhttps://rhmarine.com/test-engineer-scheepsbruggen-schiedam/Engineer Electrical Power Systems – Schiedamhttps://rhmarine.com/engineer-electrical-power-systems-schiedam/Productie Coördinator / Werkvoorbereider – Schiedamhttps://rhmarine.com/productie-coordinator-werkvoorbereider-schiedam/PLC Software Engineer Service marineschepen – Schiedamhttps://rhmarine.com/plc-software-engineer-service-marineschepen-schiedam/Technisch Project Manager Marineschepen – Schiedamhttps://rhmarine.com/technisch-project-manager-marineschepen-schiedam/Engineer Vermogensdistributie Marineschepen – Schiedamhttps://rhmarine.com/engineer-vermogensdistributie-marineschepen-schiedam/(sr.) Project Planner Primavera – Schiedamhttps://rhmarine.com/sr-project-planner-primavera-schiedam/Engineer Systeemintegratie Marineschepen – Schiedamhttps://rhmarine.com/engineer-systeemintegratie-marineschepen-schiedam/Monteur Panelenbouw – Schiedamhttps://rhmarine.com/monteur-panelenbouw-schiedam/